Ile należy zjeść przed treningiem?

Jeśli ćwiczysz już od jakiegoś czasu i chcesz uzyskać dodatkowy zastrzyk energii przed rozpoczęciem sesji treningowej, to jest to właściwe miejsce dla Ciebie.

Pierwszą rzeczą, która przychodzi ci do głowy, gdy słyszysz słowo trening, jest jedzenie. Nie wiem dlaczego ludzie to robią; oni po prostu myślą, że jedzenie jest jedyną rzeczą, która może uczynić je energicznym.

Cóż, odpowiedź brzmi: nie. Są tacy ludzie, którzy nie mają wystarczająco dużo wytrzymałości i energii, aby zakończyć swój trening. Nie są to ci, którzy spożywają wystarczająco dużo kalorii przed treningiem, to ci, którzy jedzą za dużo.

W gruncie rzeczy, jeśli nie trenujesz, to nie powinieneś jeść dużo. A jeśli trenujesz, to musisz spożywać więcej niż to, co jesz przed treningiem.

Oto 6 najlepszych porad żywieniowych dotyczących treningu.

Przyjmij węglowodany

Jeśli nie spożywasz wystarczającej ilości węglowodanów, to jest to najczęstszy błąd, jaki popełniają ludzie. Jak wiemy, że węglowodany dostarczają energii naszemu organizmowi.

Jeśli nie spożywasz węglowodanów, wtedy twoje ciało przejdzie w tryb zużycia energii i będzie starało się wykorzystać jak najwięcej energii.

W rezultacie twoje ciało zacznie spalać tłuszcz, a twoje mięśnie zaczną się osłabiać. To jest powód, że ludzie, którzy mają niedowagę i niską masę ciała zaczynają spalać tłuszcz, aby przetrwać.

Tak więc, jest to konieczność, że powinieneś spożywać węglowodany przed treningiem.

Przyjmij białko

Białko jest głównym składnikiem twojego ciała i bez niego nie możesz przetrwać. Białko zapewnia siłę twojemu ciału i mięśniom i jest wymagane do regeneracji mięśni.

Jeśli nie spożywasz wystarczającej ilości białka, to jest to najczęstszy błąd, jaki popełniają ludzie. Powodem tego jest to, że są one mylone między białkiem i węglowodanami.

Musisz wiedzieć, że białko składa się z aminokwasów i jest jedynym makroskładnikiem, który może być bezpośrednio przekształcony w energię.

W rezultacie, jeśli nie przyjmujesz białka, wtedy twój organizm zacznie spalać tłuszcz i zaczniesz tracić mięśnie. Tak więc, musisz spożywać białko co najmniej 2 do 3 godzin przed treningiem.

Weź owoce i warzywa

Jeśli nie spożywasz owoców i warzyw, to jest to najczęstszy błąd, jaki popełniają ludzie.

Owoce i warzywa są najlepszym źródłem witamin i minerałów, których potrzebuje Twoje ciało. I te pokarmy są również bogate w błonnik i składniki odżywcze, które mogą pomóc Ci utrzymać zdrowe ciało.

Jeśli nie spożywasz owoców i warzyw, wtedy zaczniesz czuć się głodny i zmęczony przez cały czas. Twoje ciało zacznie spalać tłuszcz, a mięśnie staną się słabe. Tak więc, jeśli chcesz zachować sprawność i zdrowie, to musisz spożywać owoce i warzywa przed treningiem.

Weź orzechy

Orzechy to najdoskonalsze przekąski na treningi. Zawierają one wiele niezbędnych składników odżywczych, których wymaga Twoje ciało.

Orzechy są bogate w witaminę E, białko, żelazo, wapń i inne minerały, których potrzebuje Twoje ciało. Są one.